Žurnalo APS („Architektūra Projektavimas Statyba“) 2008-ųjų rudens numeryje spausdinamo straipsnio trumpa apžvalga: „Nuolat kylančios energijos išteklių kainos įpareigoja ir naujų pastatų projektuotojus bei statytojus – juk tikslus optimalių šiluminės energijos poreikių nustatymas dar projektuojant ne tik leistų išvengti būsimų šilumos nuostolių pastatą eksploatuojant, bet ir tiksliai apskaičiuoti eksploatacijai reikiamų energijos išteklių poreikį bei optimalų pastato šiltinamųjų ar kitų statybinių medžiagų kiekį.
Žurnalo APS („Architektūra Projektavimas Statyba“) 2008-ųjų rudens numeryje spausdinamo straipsnio trumpa apžvalga:
„Nuolat kylančios energijos išteklių kainos įpareigoja ir naujų pastatų projektuotojus bei statytojus – juk tikslus optimalių šiluminės energijos poreikių nustatymas dar projektuojant ne tik leistų išvengti būsimų šilumos nuostolių pastatą eksploatuojant, bet ir tiksliai apskaičiuoti eksploatacijai reikiamų energijos išteklių poreikį bei optimalų pastato šiltinamųjų ar kitų statybinių medžiagų kiekį.
Pastato vidiniams inžineriniams tinklams projektuoti Lietuvoje tinkamiausios programos „Autodesk® AutoCAD MEP“ ir „MagiCAD“, veikiančios CAD platforma, bei BIM sistemoje veikianti „Autodesk® Revit MEP“. Naudojant šias programas, taupomas projektuoti skirtas laikas, tad projektuotojas gali sutelkti dėmesį ne į skaičiavimus, bet į projektavimo procesą, nes tikslius skaičiavimus atlieka pačios programos.
Pristatytos inžinerinės programos aktualios ne tik inžinieriams, bet ir konstruktoriams bei architektams, nes analizės rezultatai gali turėti įtakos optimaliems konstrukcijų ar netgi statinio architektūriniams sprendimams."